درباره ما

شرکت مهندسی احیا طرح مهام با تکیه بر دانش و تجربه جمعی از مهندسان متخصص و مجرب بخش معدن و صنایع معدنی کشور و با هدف ارایه خدمات با بیشترین کارایی، کیفیت و سودآوری جهت اجرای پروژه های صنعتی تاسیس شد.
این شرکت خدمات پروژه ها را به روش طرح و ساخت EPC ، شامل تامین مالی، مطالعات فنی ـ اقتصادی،برنامه ریزی، کنترل و مدیریت پروژه ها، خدمات مهندسی، تدارکات تجهیزات، بازرسی فنی، نصب تجهیزات، مدیریت اجرا، نظارت عالی و کارگاهی، راه اندازی و خدمات دوره ی تضمین طرح های صنعتی را با گسترده ترین حدود خدمات ارایه می نماید.
پتانسیل انسانی و مدیریتی شرکت مهندسی احیا طرح مهام که با همراهی بسیار نزدیک مراکز دانشگاهی، بهره گیری از متخصصین خلاق و اعتماد به نیروهای جوان است موجب جلب اعتماد فعالان پروژه های مختلف در صنایع معدنی شده است. 

نظام های مدیریت کیفیت

انجام متعهدانه و کارشناسانه، دقت همراه با سرعت، امانتداری و صحت در اجرای کار، رویکرد سیستمی و تأکید بر کنترل کیفیت، خط مشی اساسی فعالیت‌های شرکت است. شرکت مهندسی احیا طرح مهام با در اختیار داشتن یک تیم حرفه ای و مجموعه ای از استاندارد ها و گواهینامه های بروز تلاش می کند همواره تمامی استاندارد ها را در کارهای خود به کار گیرد.

حوزه های کسب و کار

صنایع متالوژی
• مدیریت، مهندسی و تأمین واحدهای صنایع آهنی
• مدیریت، مهندسی و تأمین واحدهای صنایع غیرآهنی
صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
• مدیریت، مهندسی و تأمین تجهیزات و احداث واحدهای نفت و گاز
• مدیریت، مهندسی و تأمین تجهیزات و احداث واحدهای پتروشیمی
معدن و صنایع معدنی
• مدیریت، مهندسی، تأمین تجهیزات و احداث واحدهای خردایش
• مدیریت، تأمین تجهیزات و احداث واحدهای تولید کنسانتره سنگ آهن، مس، سرب و روی